Waterspaarders van Ecosavers (3 stuks) zijn doorstroombegrenzers. Het setje bestaat uit 2 doorstroombegrenzers voor normale kranen en 1 doorstroombegrenzer voor je douchekraan. Deze kunststof schrijfjes zorgen op een slimme manier voor minder waterverbruik. En minder warm water scheelt ook in je gasrekening.
Wist je dat uit een normale kraan of douche 9 à 14 liter water per minuut komt? Met deze waterbespaarders kun je dit tot maximaal de 7 liter terugbrengen. Gemiddeld bespaart 1 inzetstukje 3 kubieke meter water en 8 m3 gas per jaar. Snel terugverdiend dus.
De waterbespaarder installeren
De Ecosavers waterbespaarders zijn eenvoudig te installeren. De waterdruk blijft nagenoeg hetzelfde, waardoor je met de waterbespaarder ook nog gewoon comfort hebt. De waterstraal blijft even dik, maar er komt minder water uit de kraan. Je bespaart niet alleen op water, maar minder water werkt ook door op gas- of elektraverbruik om warm water te verhitten.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.